+420 602 298 001
Kancelář:
Thámova 221/7
186 00 Praha 8 (Karlín)
mapa zde
LI Ikona

ET production s.r.o.

Kancelář:
Thámova 221/7
186 00 Praha 8 (Karlín)
Kancelář:
Thámova 221/7
186 00 Praha 8 (Karlín)
  info@etproduction.cz
  +420 602 298 001
  LinkedIn

Fakturační údaje:

Na Výsluní 201/13
100 00 Praha 10
Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze,
oddíl C, složka 104659 ze dne 29.1.2005.
IČ: 27209750
DIČ: CZ27209750


Image 0 -

Marek Strnad

CEO

15 let zkušeností s produkcí, organizací, obchodem a plánováním korporátních eventů, TV přenosů a open-air akcí.

Motto: "Nikdy neříkej nikdy."

+420 602 298 001
marek@etproduction.cz
Image 0 -

Jitka Massolini

Business Development Director

10 letá mezinárodní zkušenost v obchodu, PR, marketingu a event managementu.

Motto: "Dnes je budoucnost, kterou jsem vytvořila včera." (Louise L. Hay)

+420 604 251 435
jitka@etproduction.cz
Image 0 -

Lenka Smetanová

Senior Project Manager

7 letá zkušenost s eventovou produkcí.

Motto: "Vyber si práci, kterou miluješ a již žádný den v životě nebudeš muset pracovat." (Konfucius)

+420 605 533 555
lenka@etproduction.cz
Image 0 -

Rastislav Packo 

Senior Project Manager 

17 letá zkušenost s eventovou produkcí. 

Motto: "Není malých akcí." (Štěpán Svoboda)

+420 602 242 459
rosta@etproduction.cz
Image 0 -

Jana Kaiserová 

Project Manager 

10 letá zkušenost s produkcí a gastronomickými službami. 

Motto: "Na světě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky." (Karel Čapek)

+420 724 997 939
jana@etproduction.cz
Image 0 -

Viktor Badinka 

Project Manager 

6 letá zkušenost s filmovou a eventovou produkcí. 

+420 733 665 046
viktor@etproduction.cz
Image 0 -

Daniel Kühn

Graphic Designer

10 letá zkušenost s produkcí a grafikou.

Motto: "Grafický design zachrání svět, hned po rock'n'rollu." (David Carson)

+420 603 718 411
dan@etproduction.cz
Image 0 -

Jana Jiráčková

Office Manager

8 letá zkušenost v oblasti personalistiky a obchodu.

Motto: "Všechno má svůj čas." (Marek Strnad)

+420 773 484 214
office@etproduction.cz