+420 602 298 001
Kancelář:
Thámova 221/7
186 00 Praha 8 (Karlín)
mapa zde
LI Ikona

Michal Žižák

„Vše co jsme společně tvořili mělo vždy úspěch a skvělou odezvu.“

Michal Žižák
CEO
Hoffman & ŽižákL´Oréal

"Se společností ET Production spolupracuje značka L´Oréal Professionnel již deset let a musím hned na začátku podotknout, že k velké spokojenosti! Za tu dobu jsme sehraný tým, který je ale schopen přicházet s novými návrhy, řešeními. ET Production pro nás zajišťuje od malých lokálních akcí typu zajištění techniky na tiskové konference, přes významné „road show“ cca ve 15 městech v ČR i na Slovensku, až po největší akci, kterou byl a nadále je kongres značky, a to až pro 1 200 klientů. Tuto největší akci zajišťují produkčně ve spolupráci s francouzským choreografem a režisérem pane Guillermainem, potažmo naší centrálou v Paříži, odkud přichází vždy jen pozitivní reakce! Jejich nasazení, profesionalita, ale i úsměv, optimismus a dobrá nálada jsou velmi důležitou nezbytnou součástí našeho L´Oréal Professionnel „event světa“ na českém i slovenském trhu. A pevně věřím, že tak to bude i v budoucnu!"

Simona Dušilová
Education Manager CZ/SK
L´OréalBohemia Energy

"S eventovou agenturou ET Production spolupracuji každoročně již od roku 2010. Mezi její největší přednosti patří bezpochyby spolehlivost, kvalita, flexibilita, originalita a profesionální přístup. Ani na té nejmenší akci nepodcení přípravu a nasazení. Tým ET Production se dokonale doplňuje. Nechybí ženský cit pro dokonalost a praktičnost ani mužská kreativita a umění najít vždy a všude technické řešení akce. S agenturou ET Production je pro mě příprava i realizace akcí radostí bez stresu se zaručeně bezchybným výsledkem."

Martina Šustová
CEO
Komplet Kavr (za Bohemia Energy)NFOZP

"Tým ET production umí skloubit odborné dovednosti a znalosti a zároveň používat zdravý selský rozum. Vnímá, že každý klient je jiný. Uvědomuje si jejich individuální potřeby, nutnost rozdílných přístupů. Na naše společné akce a projekty byly vždy bezvadně připravené, výborně vedené a maximálně přizpůsobené našim potřebám."

Hana Potměšilová
Director
NFOZPFERMAT Machinery

"Chtěla bych všem poděkovat za skvělou spolupráci, která je u vás již tradičně standardem."

Alena Ječmíková
Area Sales Manager
FERMAT Machinery