top of page

01

REFERENCE

Chtěla bych Vám touto cestou, vyjádřit VELKÉ díky, za profesionální a skvělou spolupráci, na našem on-line vyhlašování

OSIS+ Made to Create Competition 2020.  DÍKY !!! 

 

Martina Slámová

Professional Partner Servis Manager CZ/SK

Henkel Beauty Care Professional 

Já se vždycky hrozím toho, co nastane v přímém přenosu live s vizualizací, hudbou a veškerou prezentací, ale chlapi z techniky měli celou prezentaci a veškerou komunikaci plně pod kontrolou. Sice jsem celou prezentaci stála s nimi u technického zazemi, ale v podstatě mě tam nepotřebovali, měli vše perfektně připraveno, pochopeno a přesně na čas vymyšleno tak, aby nebyly prodlevy v projekci a celé to šlapalo jako hodinky. :)

 

Lucie Prokopová

Brand Activation Manager CZ/HU/SK 

KERASTASE_NEW COM_N.png

Pokud jde o mě, jsem maximálně spokojená s úrovní profesionality, celkovým přístupem a inspirativními nápady ze strany ET. Vždy jste překonali to, co jsem v briefech zadávala a očekávala jako výstup. Chápu, že pro Vás je toto odbavení asi standard, ale automatická změna osvětlení podle tematiky/hudby/nálady, nebo fakt, že fungují mikrofony a headsety, nic nikde nebouchá a neřve, všechna technika funguje, jak má... to jsou věci prostě nevídané, uklidňující. Posunuli jste naši konferenci o X úrovní dál a to nás všechny velmi potěšilo. Ještě jednou moc děkuji.“ 

 

Daniela Slezáková

Unilever

„Vše, co jsme společně tvořili, mělo vždy úspěch a skvělou odezvu.“

Michal Žižák
CEO
Hoffman & Žižák

"Se společností ET Production spolupracuje značka L´Oréal Professionnel již deset let a musím hned na začátku podotknout, že k velké spokojenosti! Za tu dobu jsme sehraný tým, který je ale schopen přicházet s novými návrhy, řešeními. ET Production pro nás zajišťuje od malých lokálních akcí typu zajištění techniky na tiskové konference, přes významné „road show“ cca ve 15 městech v ČR i na Slovensku, až po největší akci, kterou byl a nadále je kongres značky, a to až pro 1 200 klientů. Tuto největší akci zajišťují produkčně ve spolupráci s francouzským choreografem a režisérem pane Guillermainem, potažmo naší centrálou v Paříži, odkud přichází vždy jen pozitivní reakce! Jejich nasazení, profesionalita, ale i úsměv, optimismus a dobrá nálada jsou velmi důležitou nezbytnou součástí našeho L´Oréal Professionnel „event světa“ na českém i slovenském trhu. A pevně věřím, že tak to bude i v budoucnu!"

Simona Dušilová 
Education Manager CZ/SK
L´Oréal

"S eventovou agenturou ET Production spolupracuji každoročně již od roku 2010. Mezi její největší přednosti patří bezpochyby spolehlivost, kvalita, flexibilita, originalita a profesionální přístup. Ani na té nejmenší akci nepodcení přípravu a nasazení. Tým ET Production se dokonale doplňuje. Nechybí ženský cit pro dokonalost a praktičnost ani mužská kreativita a umění najít vždy a všude technické řešení akce. S agenturou ET Production je pro mě příprava i realizace akcí radostí bez stresu se zaručeně bezchybným výsledkem."

Martina Šustová
CEO
Komplet Kavr (za Bohemia Energy)

"Tým ET production umí skloubit odborné dovednosti a znalosti a zároveň používat zdravý selský rozum. Vnímá, že každý klient je jiný. Uvědomuje si jejich individuální potřeby, nutnost rozdílných přístupů. Na naše společné akce a projekty byly vždy bezvadně připravené, výborně vedené a maximálně přizpůsobené našim potřebám."

Hana Potměšilová 
Director
NFOZP

"Chtěla bych všem poděkovat za skvělou spolupráci, která je u vás již tradičně standardem."

Alena Ječmíková
Area Sales Manager 
FERMAT Machinery

bottom of page